Zdaniem zarówno naukowców oraz lekarzy a także osób stosujących ekstrakt z Jagody Acai jego wyjątkowe właściwości przyspieszają proces odchudzania się. Dzięki zawartości podwyższonej ilości witamin, soli mineralnych i składników aktywnych w tej znanej i cenionej już od wieków za medyczne działanie rośliny przez tubylców zamieszkujących Lasy Amazonii już od pierwszych dni stosowania pojawiają się efekty podjętej kuracji.

Zawarte w ekstrakcie z jagód Acai składniki stymulują procesy metaboliczne jakie odbywają się w organizmie człowieka, co w wyniku sprzyja spalaniu się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ponadto ograniczają pojawianie się napadu głodu , który jest wynikiem szybkiego spadku poziomu glukozy w stężeniu krwi. W związku z tym, że owoce Acai posiadają w swoim składzie tak bardzo ważne dla naszego organizmu oksydanty ich zażywanie stymuluje wydalanie nieprzyjaznych dla zdrowia toksyn. Następną zaletą tej niesamowitej rośliny jest wpływ na obniżanie poziomu złego cholesterolu we krwi. Osoby, które regularnie stosują suplementy diety z ekstraktem z jagód Acai potwierdzają duży przypływ energii, co minimalizuje stan zmęczenia często towarzyszący w czasie diet odchudzających.

Jeszcze do niedawno mało znany na ternie państw europejskich wyciąg z jagód Acai dziś można nabyć na naszym rynku w postaci suplementu diety Jagódka. Nie tylko liczne badania o charakterze klinicznym, ale głównie opinie osób, które stosowały ten wyjątkowy środek jednoznacznie jego skuteczność w diecie odchudzającej. Przyjmowanie tego wyjątkowego suplementu diety zgodnie z zaleceniem producenta ze względu na naturalne pochodzenie składu nie przynosi żadnych skutków ubocznych i jest w pełni bezpieczny dla ludzkiego zdrowia.


Więcej wiedzy zaczerpnięto z serwisu:: już dłuższy czas zastanawiam się jak szybko schudnac 5 kg, co proponujecie?